Pages

15.3.12

Hayat! Ne alıp veremediğin var benle olum?

  Ağzına sıçtığımın dünyası bazen her şeyi bok edip üstüme atıyor. Polyannacılığın da içine edeyim. İçime oturan öküze de ana avrat saydırmak istiyorum. Bıktım lan artık. Annemi, babamı, kardeşimi alıp başka kimseye haber vermeden çok uzak, huzuru bulacağım bir ülkeye gidip dönmeyesim var. Herkes geride kalsın, beni merak etsinler, özlesinler, gittiğime sevinsinler, bi daha göremeyeceklerini düşünüp ya hüzünlensinler ya da göbek atsınlar istiyorum. Küfürlerim arasında gönderme yapmayı unuttuğum, şu malum "ortada aslında hiç bi bok yokken kendi kendine sorun yaratan ve o sorunun esiri olan kafadan sorunlu insan sendromu" durumuma da sokmak istiyorum elimden geldiğince.

  Küfür etmek güzeldir bazen. Kimseye bir şey anlatmamak daha da güzel. Bir sürü şey oluyor ardı ardına. Beklenmeyen şeyler, olmaz denilen şeyler oluyor. Göz göre göre olanları da oluyor, beklenmeyenleri de. İstenenleri de oluyor, istenmeyenleri de. Anasını sattığımın beklentileri de oluyor, ağzına sıçtığımın hayalkırıklıkları da. Benim kadar mal bi insan çıksaydı karşıma tersi istikamete doğru arkama bakmadan koşarak uzaklaşırdım. Kendi kendine sorun yaratan, her boku kafasına takan bir insan olmak çok zor. Bunu bildiğin halde kötü hislerin seni sarmasına engel olamamaksa daha beter. Bütün bunları gayet güzel farkedebilip hiçbir şekilde çözüm bulamamaksa lanet olasıca bir şey. İkizler burcu olmak, bir mutlu bir mutsuz olmak, bir anının bir anını tutmaması, her bokun altından bir şeyler aramak da yukardakilerle yarışır. Kendimin de ağzına sıçmak istiyorum o zaman.


  Anlatmamak demiştim. Heh o çok güzel işte. Son dönemlerde hayatımda olan önemli şeyleri anlatmadım kimseye. Ne güzel şeymiş yakınlarından bir şeyler saklamak. "Ben biliyorum ama siz bilmiyorsunuz işte" diyebilmek içinden. Kısasa kısas yapmak candır bi de. Kendini bastırmayı başararak soğuk davranmak karşındakine, ya da sana hissettirdiklerinin aynısını ona hissettirerek davranmak, gerekirse sadistleşmek mest edici birşey. Kırmak seni kıranları, beter olun dercesine içinden hırsla. Harika.

  Nefret ettiğim akrabalarıma da değinmek istiyorum. İğrenç akrabalarım var. Gözünü para hırsı bürümüş, değer-kıymet bilmeyen, vefasız, çıkarcı, içten pazarlıklı, kıskanç, çekemeyen, karşısındakinin zor durumundan zevk alan, arkasından konuşan, tek felsefeleri para para para olan akrabalarım var. Yüzlerini bile görmek istemediğim lanet insanlar!

  Bi de şu, başlarda aşırı iyi davranıp, ilgi-sevgi gösterilerinde bulunan, düşünceli davranan, şiirler yazan, bir süre sonra ya da evlendikten sonra hiçbir şey için gayret edip çabalamayan, götü göbeği serip, hiçbir şeyi sallamayan, ilgi göstermeyen, anlayış göstermeyen, saygı duymayan, hödüklük yapan erkeklere ayrı bir tiksinti besliyorum içimde. Elde edene kadar peşinde koşup elde ettikten sonra kendini bi bok sanıp 180 derece dönüş yapan erkeklerinse hakkının hadım edilmek olduğuna inanıyorum.

"Aslında sukûtu ezber eyledim dilime, sadece susuyorum."

6 dedim, olacak!:

StummScream dedi ki...

Ne ikizler burcu ne başka birşey. Kendi iradeni yönetip kendini düzeltmedikçe istediğini yap hiç birşey değişmez.

Gerçekten insanlara yeterince kıymet verdiğini düşünüyor musun ki kıymet bekliyorsun mesela? Böyle soruları da kendine sormalısın.

Kuulumsu Kadın dedi ki...

sen bize anlat içindekileri biz dinleriz^^

o alıp başını gitme hissi.. o hissi çok iyi biliyorum. o yüzden sanırım şu an içinde bulunduğun durumu anlayabiliyorum.. keşke gidebilsek bazen, keşke..

kısasa kısas yaptırmak zorunda bırakıyolar bazen insanı yahu!

o akrabalardan bizim burda da var, boşver :)

mimin var ben de gel de nefret ettiklerini bi'de orda yaz :)

öperim^^

kibritci kız dedi ki...

muahhhhhhhhhhh !

seni tam alnının ortasından öpüyorum!

ne güzel yazmışsın lannn deli karııı :)
sıçtığımın hayatı dahaaa ! bırakmadı ki yaşayak ! ayy yazın beni etkiledi yoksa ben hiçççç küfür etmem dermişim ?

kendi derdini yazarken arada benim dertlere de parmak basmışsın.o barmakklariyinnn kıtlarım !

derdimi tercüme etmeye devam et yorgunum ben , yaşça büyüğüm senden ! sen yaz ben öpeyim evladım .

ama fazlada üzülme sıçtırma bacağanaaa !

Larien dedi ki...

StummScream valla değerleri verip verip de karşılık göremeyince seçerek değer vermeye başladım yani.

Kuulumsu Kadın, ayy bi milyon yıl sonra gördüm mimimi ama çok sağol yakın zamanda cevapliyciğim :)

Zaten bi burda anlatıyorum ya, dinleyin anacım sağolun varolunn :D

kibritim kibritcim, yerim küfürlerini :D okuldan sonra tercümanlık mı yapsam napsam, hoş ben ingilizce tercümanlık düşünmüştüm ama dertlere tercüman olmakta daha iyi para var gibi duruyo ne dersin? :D

kibritci kız dedi ki...

ahh mazi diyerek bu post' u tekrar okudum . yorumda yapmıştım diyerek yorumlarıda okudum . bir baktım edep sıfır. ne terbiyesiz yorum yapmışım yaa . bacak falan tüüüü bana !

dertlere tercüman olmakta para var mıdır bilemem.

amaaaaa benim derdime tercüman oldun yaa bence buna paha biçilemez o yüzden ödeme yapamayacağım :)

Larien dedi ki...

kibritcim, ahaha sen torpilli müşterim olcan zaten senden para almıcam :P ama umarım tercümen olacak dert kalmaz o zamana kadar hiçbirimizde.

Aman beee, küfürsüz de olmuyo ama.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...