Pages

20.6.12

Ooh La La Mimi

  Bundan 75 milyon yıl önce sevgili Biricit'im beni mimlemiş idi. Ben de iş dünyasının koşturmacasında kaybolan, kendini unutan bir insan olarak bu mimi anca şimdi yazabiliyorum. Kendisine çok çok teşekkür ediyor, mimin konusu olan, bana Ooh La La dedirten şeyleri resimleriyle birlikte yazmaya başlıyorum.

Bana Ooh La La dedirten şeylerin ennn başında ailemle geçirdiğim zamanlar geliyor. Her şey onlarla daha güzel. I love my family!  Sonra, güzel güzel yemekler, efendime söyleyeyim bir makarna beni pek bi mutlu eder. Makarnaaaa, Ooh La La! Hatta bazen makarna yerken şu aşağıdaki bebecik gibi bile olabiliyorum. Makarna yediğim anlardan birinde burnuma makarna sokmayı becerebilmiş biri olarak şu şekilde makarna yemem çok şaşırtıcı olmaz heralde.

Hayatım boyunca en büyük hayallerimden biri hep yurtdışına çıkmak olmuştur. Avrupa, Amerika, Uzak Doğu, Dünya'nın her ama her yerini gezip görmek istemişimdir. Seyahat etmek çok hoşuma gider. Özellikle yurtdışına olanından. Hatta yurtdışına çıkmak öyle bir tutku haline geldi ki bende, ne zaman havaalanına gitsem böyle içimi bi huzur kaplar falan. Neyse öyle yani. Gezmeyi severim, gezerken de Ooh La La derimmmm...Kulaklığı kulaklarıyla bütünleşmiş olan ben için, bir Ooh La La da, müzik dinlemek için geliyooorrr.Kitap okurken heyecanlı yerlerde çarpıntı geçirip, kendi kendime gülüp, bağırıp çağırıp, konuşan biri olarak bir Ooh La La da kitap okumaya gelsin, unutmamak lazım. Hatta ve hatta kitap okumak bir yaşam biçimidir falan.Eh tabi aşk olmadan nasıl Ooh La La dersin değ mi değ mi?Şimdi bir tatile çıkabilseydim. Sıcak kumların üzerinde malak gibi güneşlenirken koşup da kendimi kızgın kumlardan serin sulara atarken cosss diye bir ses çıksa, akşamüstü esintisinde hamakta yayıla yayıla sallansam, geceleri diskoya gitsem dum tıs dum tıs eğlensem falan. Ahh ahh. Pardon Ooh La La olması lazımdı fakat 'ah ulan ahhh!' daha çok uyuyor duruma sanki :(
Efendime söyleyeyim topuklu ayakkabı hastasıyımdır. Her ne kadar giydiğimde ayaklarım patlayacak gibi olsa da, altları su toplasa da, kramplar girse de hastasıyım. Napıyoruz? Topuklu ayakkabılara Ooh La Laaa diyoruz.
Vee son olarak da bir Biscolata erkeğine değinmeden de geçemezdim tabi ki. Ooh La La, hatta Vuuhuuuuu diyorum kendilerine. Ya bi bak ama bi bak allasen şu gözlere bak hey yavrum beee ahaha.

- Bu yazıyı okuyan herkesler de mimlensin bakalım. Hadi öptüm. -

7 dedim, olacak!:

biricitconsungunlugu dedi ki...

makarna yıyemıorum bende aynen ama fıyonk makarna ımdadıma yetısıo:)
yazının sonunda biscolatayı gorunce gozlerımde bı sevınc olustu:)
gec olsun da guc olmasın harıka yazmıssın ellerıne sağlık:)

Larien dedi ki...

teşekkür ederimm canım, mimlemesen yazamazdım :)

kibritci kız dedi ki...

ohh laa laa laaaa diyeceğin günlere umarım çok az kalmıştır bebekimmm :)

o biskolata herifid sana kurban olsun köpek olsun kapında ittt olsun ulennn :)

öpüyorum seni

Kuulumsu Kadın dedi ki...

ooh la la!!! her birine ayrı ayrı dedim. uuuf deniz şezlonguna uzanmak istedim bi'de :)

Larien dedi ki...

kibritcimmmm, yavrukuşum ağzından nasıl bal damlıyor nasıl bal damlıyoorr anlatamam :D amiiinnnn diyor ben de kocaman kocaman öpüyorum senii :))

kuulumsu kadınım, o şezlonglarda olsam o manzaranın karşısında olsam.. of bee vay anasını satayım depresyona girdim yine :D

crazywomanrosemary dedi ki...

yanıtların senin deyiminle fevkaladenin fevkinde canım:))

Larien dedi ki...

crazywoman'ım, teşekkürlerimi sunuyor ve öpücüklerimi iletiyorum canım =)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...